Joolz iZi Go Modular by BeSafe

Vo vynikajucom stave, pouzivana bola len obcas.
Joolz spoločne s BeSafe, prišiel s riešením vytvoriť komfortnú, bezpečnú a elegantnú autosedačku: Joolz iZi Go Modular ™ by BeSafe®, ktorá dokonale doplní cestovný systém Joolz. Jedná sa o spojenie, kedy Holandský Design plní a je v súlade s bezpečnostnými normami " Scandinavian Safety ", ktorá je jednou z dvoch najprestížnejších na svete.
Joolz iZi Go™ Modular by BeSafe® je ľahká (4,2kg) robustná autosedačka s jednoduchou inštaláciou do automobilu aj na kočík Joolz s ergonomickým madlom pre jednoduché prenášanie.
Autosedačka je určená pre deti do 12 mesiacov (40-75cm) s pripútaním "Pohľadom smerom do zadu".
Získalí výborné ohodnotenie za inovatívne riešenie bezpečnosti pri bočnom náraze "Side Impact Protection solution ( SIP + )" ktorý je zárukou vysokej bezpečnosti.
Veľmi dômyselné magnetické polstrovanie uľahčuje ukladanie detí do autosedačky.
Bezpečnostné popruhy a mäkký róbustný vankúš je taktiež plne a jedným pohybom nastaviteľný.
Autosedačka je známa a neuveriteľne spoľahlivá - spĺňajúca prísne normy bezpečnosti.
Hlavným znakom novej Joolz iZi Go Modular by BeSafe je "Side Impact Protection solution (SIP +)". Joolz iZi Go ™ Modular by BeSafe® je jednou z mála autosedačiek dosahujúcich najnovšie atesty UN r 129 zameriavajúce sa na bezpečnosť detí.
Omrvinky od sušienky a všade? Žiadny strach! Poťahy autosedačky Joolz sú vyrobené z vysoko kvalitných textílií pričom je možné kedykoľvek poťah zložiť a v ruke vyprať.
Dostupná v populárnych farbách Joolz: Parrot blue, Elephant grey a Black, všetko s XL slnečnou strieškou vrátane zabudovanej ventilácie a slnečnou ochranou UPF of 50+.
Nádherný dizajn, excelentné spracovanie, zreteľné logo Joolz na hlavnom madle sedačky, to všetko prispieva k dokonalému zladeniu s kočíkmi Joolz Day a Joolz Geo . Joolz iZi Go ™ Modular by BeS

100,00 €