Joolz Day+ Magnicifient Green Limitovana Edicia

Limitovana Edicia Joolz Day+.
Kocik bol vystavny kus v predajni.
+ najkomfortnejšia jazda
+ jednoduché používanie jednou rukou
+ inteligentný dizajn
• Veľký komfort pre šťastných rodičov & deti
• Veľký hlboký diel s ventiláciou & vetracie okienko zo sieťoviny
• Nové: vylepšené odpružené kolesá
• Hladký skladací mechanizmus jednou rukou
• Veľmi malá veľkosť zloženého podvozku bez kolies: 65 x 59 x 30 cm
• Zložený stojí v kolmej polohe
• Vanička & sedátko vysoko umiestené - výborné pre chrbát rodičov: aby sa Váš chrbát nenamáhal
Hľadáte prémiový kočík? Už nehľadajte! Joolz Day+ je jednoduchý na pohľad a rovnako tak jednoduchý pre svoje použitie. Kočík Joolz Day+ je oceňovaný pre eleganciu, inteligenciu, komfort a odolnosť pri mnohoročnom používaní.
Mysleli sme úplne na všetko. Pohodlný design, ktorý rastie s Vaším dieťatkom a ktorý sa prispôsobí každému rodičovi s jednoduchým ovládaním jednou rukou. Kočík je vylepšený o LED osvetlenie, ktoré zlepší viditeľnosť nočných vtákov ?? a zároveň budete neprehliadnuteľnými. Integrované LED svetlá zaistia predovšetkým väčšiu bezpečnosť v tme. A tak ako očakávate, táto plynulá a pohodlná jazda sa stáva jazdou šampióna! Okrem doživotnej záruky je kultový Joolz Day+ dokonale inteligentný. Prostredníctvom veľkých predných kolies môžete pohodlne prechádzať mestom aj prírodou. Vďaka tomu môžete očakávať vysoký komfort a veľmi jednoduchú manipuláciu ako pre Vaše dieťa, tak i pre Vás. Vďaka vylepšeným pohyblivým a odpruženým kolesám je veľmi obratný a kompaktný. Aby ste mali všetko stále po ruke, veľký nákupný kôš zabezpečuje ľahko prístupný úložný priestor pre hračky aj malý nákup.
Súčasťou kočíka je vanička a športová časť - sedátko, a to znamená, že Joolz Day+ môžete využívať od narodenia až do veku 3 rokov .
Najkomfortnejšia jazda
Náš neustále sa vylepšujúci Joolz Day+ poskytuje priestor, ktorý Vaše dieťa potrebuje nie len pre spánok, ale taktiež k pohodlnému sedeniu. Všetko od bezpečnostných popruhov až po opierku na nohy je navrhnuté tak, aby rástlo s Vaším maličkým. Vykročte na prechádzku a užite si príjemnú jazdu! A nezabudnite, že rukoväť môžete predĺžiť tak, aby Vás nebolel chrbát a mohli ste sa cítiť komfortne, nech ste kdekoľvek.
Používanie jednou rukou
Sme so svojimi deťmi skúsený natoľko, že úprimne poznáme tie situácie, kedy majú rodičia svoje ruky zaneprázdnené a plne zamestnané. A preto sme navrhli Joolz Day+ tak, aby bol ľahko ovládateľný jednou rukou. Otvorenie a otočenie predného madla? Jednou rukou! Nastavenie uhlu sedenia do troch polôh? Jednou rukou! Manévrovanie po obchodoch alebo rušnými ulicami? Jednou rukou zvládnete všetko, čo si prajete a čo potrebujete. Vašu druhú ruku môžete nechať voľnú pre ďalšie možnosti rozvíjania svoji multitaskingové schopnosti, ktorá prichádza ruku v ruke s novým rodičovstvom.
Múdry dizajn
Inteligentný a pohodlný dizajn Joolz Day+ je premyslený až do najmenších detailov. Vetranie hlbokej vaničky

1 000,00 €