Britax Römer Autosedačka Dualfix 2R

Vo vynikajucom stave, rok pouzivana sedacka.
Britax Romer Dualfix² R- otočná autosedačka, 0-18 kg, od narodenia do cca 4 rokov
Dualfix² R kombinuje atraktívny vzhľad s najnovšou bezpečnostnou technológiou. Vďaka otočeniu o 360 ° môžu rodičia ľahko zmeniť polohu dieťaťa v sedadle a nastaviť ho dozadu alebo dopredu. Bohatstvo bezpečnosti poskytuje bezpečnú cestu pre deti od narodenia do štyroch rokov.
Dualfix² R je vybavený novým rámom proti otáčaniu, ktorý poskytuje 360 ​​° rotáciu v akejkoľvek polohe otočenia a zvýšenú miestnosť pre nohy. Opierka hlavy v tvare V bola navrhnutá tak, aby kombinovala najvyššiu úroveň bezpečnosti s maximálnym komfortom.
Inštalácia detskej sedačky dozadu pomocou systému ISOFIX, dodatočná nastaviteľná noha - väčšia stabilita a absorpcia energie v prípade kolízie.
V prípade čelnej zrážky so sedadlom smerujúcim dozadu sa nárazové sily sústreďujú na zadnú časť sedadla, zatiaľ čo zvyšná energia sa rovnomerne rozdeľuje po častiach hlavy, krku a hornej časti tela. Odporúča sa, aby sa deti prepravovali čo najdlhšie dozadu.
POZÍCIA HODNOTENIA. T
Pohodlný a ľahko použiteľný systém nastavenia sklonu sedadiel - pohodlné a bezpečné cestovanie bez ohľadu na preferencie a potreby. Jednoduché nastavenie umožňuje vybrať si jednu z mnohých pohodlných polôh, či už pri preprave dieťaťa so zadnou alebo prednou časťou. 4 polohy nastavenia vpredu 4 reverzné polohy
Optimálna dĺžka pásu
Novorodená vložka už nie je potrebná, pretože dĺžka 5-bodových pásov bola optimalizovaná pre novorodencov.
Polstrovanie pásov
Pohodlné, široké, bezpečné - obmedzujú nadmerný priestor, zabraňujú nadmernému pohybu.
Poskytujú rovnomernejšie rozloženie energie zrážky - lepšiu ochranu hlavy, krku, trupu a hrudníka.
PIVOT LINK SYSTEM
Britax Romer vyvinul špeciálny systém Pivot Link. V prvej fáze kolízie nasmeruje sily dole, potom dopredu - menšie riziko zranenia citlivej hlavy a krku dieťaťa.
DEEP SIDE WALLS
Extrémne hlboké a jemne polstrované steny sedačky, pevne obklopujú dieťa a poskytujú najvyššiu ochranu pri bočnom náraze, absorbujú energiu nárazu.
JEDNODUCHÉ NASTAVENIE PÁSOV A OPIERKY HLAVY
Systém jednoduchého nastavenia pásu a opierky hlavy sedadla umožňuje nastaviť sedadlo podľa aktuálnych potrieb dieťaťa. 5-PUNCH HARNESS
Dualfix² R - vybavený 5-bodovými bezpečnostnými pásmi. 5 montážnych bodov zaručuje rozloženie nárazovej sily v 5 smeroch - lepšia ochrana, menšie riziko poranenia. Neoprénové podložky na ramenách zvyšujú bezpečnosť a pohodlie pre dieťa.

250,00 €