Autosedacka Maxi Cosi Pebble

V peknom stave. Neposkodena, nefajciarska, plne funckna.
Potahy neposkodene. Bezne male skrabanceky od naklikavania na plastovych castiach.
Uhľadený a jemný dizajn autosedačky Maxi-Cosi Pebble pod sebou skrýva najnovšie technologické vychytávky, ktoré poskytujú vám a vašemu dieťaťu nepredstaviteľné pohodlie, ľahkosť používania a bezpečie. Či už idete na krátky výlet po meste, či dlhú prázdninovú cestu, bezpečnosť a komfort vášho dieťaťa je s Maxi-Cosi Pebble v dobrých rukách.
Maxi Cosi Pebble je autosedačka skupiny O+ podľa ECE R 44/04 homologizovaná ako univerzálna a je možné v nej prepravovať dieťa 0 do 13kg (od narodenia do 12/15 mesiacov). Upevňuje sa v protismere jazdy na zadných sedadlách alebo na sedadle spolujazdca bez aktivovaného čelného airbagu pomocou klasického trojbodového bezpečnostného pásu alebo ju možno bezpečne a jednoducho pripnúť do základne EasyBase 2 (k dispozícií samostatne), alebo do základne FamilyFix Base (k dispozícií samostatne), vtedy je homologizovaná ako polouniverzálna triedy E. Autosedačka má integrovaný ochranný systém proti bočnému nárazu, ktorý zaručuje maximálnu bezpečnosť a pohodlie. Má nastaviteľnú rúčku, ktorá sa nastavuje do troch polôh. Súčasťou sedačky je opierka hlavy (ochrana proti nárazom), ktorá je spolu s trojbodovým bezpečnostným pásom s ramennými vložkami výškovo pohodlne nastaviteľná do viacerých polôh podľa veku a výšky dieťaťa. Súčasťou autosedačky sú mäkké vnútorné vložky na ochranu chrbta a hlavičky dieťaťa. Poťah sa dá ľahko zvliecť a prať. Autosedačku Pebble je možné kolísať alebo pomocou rúčky pevne postaviť. Má striešku proti slnku a vetru, ktorá sa dá ľahko zložiť a schovať.
Komfort
3 spôsoby inštalácie Maxi-Cosi Pebble:
s 3 bodovým bezpečnostným pásom.
s Maxi-Cosi FamilyFix (IsoFix).
s Maxi-Cosi EasyBase 2.
Extra poloha pre Pebble pri použití s Maxi-Cosi FamilyFix.
Systém bočnej ochrany pre vačšiu ochranu pri bočnom náraze.
Vrátane výplne pre malé deti.
Užívateľské pohodlie
Ľahká inštalácia s Maxi-Cosi FamilyFix nebo Maxi-Cosi EasyBase 2.
Dlhodobý prínos a pohodlie: iba jedna základňa je potrebná pre pripevnenie dvoch autosedačiek; Maxi-Cosi Pebble a Maxi-Cosi Pearl
Pásy, ktoré nebudú nikdy prekážať pri umiestnení dieťaťa do autosedačky.
Integrovaná slnečná strieška: vždy pri ruke a ľahko uchovateľná.
Výšku opierky hlavy a ramenných pásov je možné nastaviť jediným pohybom.
Zvukové a sveteľné potvrdenie správnej inštalácie s Maxi-Cosi FamilyFix.
Ideálny cestovný systém v kombináci s kočíkmi Maxi-Cosi a Quinny.
Výška v rozloženom stave 57 cm
Šírka v rozloženom stave 44 cm
Hĺbka v rozloženom stave 59 cm
Vek dieťaťa Od narodenia - 1 roky
Hmotnosť dieťaťa Od narodenia - 13 kg

65,00 €